elektrotechnici.cz

Živnostenské společenstvo elektrotechniků

elektrotechnici.cz

Živnostenské společenstvo elektrotechniků

elektrotechnici.cz

Živnostenské společenstvo elektrotechniků

Předchozí
Následující
Slider

Nové publikace pro elektrotechniky

Při příležitosti XVIII. celostátního setkání elektrotechniků, revizních techniků, projektantů, energetiků a elektroúdržby ELTECH 2020, které se uskuteční ve dnech 24.-25.listopadu v hotelu Myslivna, v Brně, představenstvo Živnostenského společenstva zajistilo pro účastníky možnost zakoupení publikací od předního slovenského odborníka, soudního znalce, a lektora Ing.Jána Meravého. Ing.Meravý se věnuje publikační činnosti, revizní činnosti, lektora i soudního znalce celý život. Jeho knihy i přednášky jsou hodně vyhledávány a proto máme radost, že můžeme i elektrotechnikům, kteří se přihlásí na celostátní setkání elektrotechniků, některé knihy nabídnout k zakoupení, přímo na místě, s 5% slevou, pro členy ŽSE,z.s. 10%.

Publikace lze  také objednat e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., po uhrazení vystavené faktury budou zaslány na Vaši adresu.

Sborníky z předcházejících ročníků ELTECH

Na četnou žádost elektrotechniků nabízíme možnost zakoupení vybraných ročníků Sborníků přednášek z celostátního setkání elektrotechniků ELTECH...