Proč byste na konferenci ELTECH 2022 neměli chybět - 1.část InSite, aneb jak připojit, plně osazený, podružný rozvádeč k internetu

system pro m compact insite control unit scu100 293x180První přednáška na XVIII.celostátní konferenci ELTECH 2022, 12.5., Kongresové centrum Olšanka, je věnována InSite, aneb jak připojit, plně osazený,podružný rozvadeč k internetu

Přednášku přednese Ing.Jiří Vašinka , produktový manažer ABB, s.r.o
V prostředí, kde jsou klíčovými parametry energetická účinnost a plynulost provozu, vám výrobky řady System pro M compact® InSite prokážou neocenitelnou službu. Možná vám někde ve spotřebě energie zbytečně unikají peníze a vy o tom vůbec nevíte.

Měřiče výkonu InSite vám pomohou odhalit rizika instalovaného systému už v rané fázi. Dostává se vám do ruky nástroj, který v reálném čase nepřetržitě provádí diagnostiku a upozorňuje na možné problémy.

Jeho prostřednictvím celý rozvaděč a vše, co je v něm, připojíte k internetu a do cloudového úložiště sbíráte data, která potřebujete:stav a změnu stavu jednotlivých přístrojů v rozvaděči, tok proudu přístroji, informace o přetížení, či naopak odlehčení,nesymetrie a odchylky zátěží,informace o naměřeném odběru energie ze všech měřicích zařízení (i plynoměrů a vodoměrů),jednotlivých odběrných míst i spotřebičů až do poslední větve.

Podle svých specifických potřeb si můžete naprogramovat i vlastní akce, které okamžitě reagují na konkrétní události nebo překročení prahových hodnot.

Díky této nepřetržité kontrole a při správném vyhodnocení získaných dat zvýšíte dostupnost dodávky energie. A nejen to!Ušetříte až 20 % nákladů za energii a energetickou účinnostabb ability edcs screen 593x287 vytáhnete na maximum.

System pro M compact® InSite je řešením pro letiště, nemocnice, datová centra, výrobní provozy, hotely, obchodní a byznysová centra a další komerční objekty jakékoliv velikosti.
Řada InSite shromažďuje data ze zařízení, jako jsou např.elektroměry (řady A a B), síťové analyzátory (M4M), z ochranných zařízení, jako jsou instalačníjističeproudové chrániče, které jsou dovybaveny pomocnými kontakty aměřicími transformátory proudu typu CMS. Systém můžete snadno začlenit do stávajících instalací, aniž byste museli jakýchkoli komponent vyměňovat. Můžete ho instalovat buď jako samostatné řešení, nebo integrovat do jakékoli IT infrastruktury, například do cloudového systému ABB Ability™ Energy and Asset Manager.

GopayLoga karet

Obchodní podmínky | Reklamační řád a informace o záruce | Informaci o ochraně osobních údajů