Výstavkami moderních elektrických prvků a zařízení, na seminářích a konferencích se staly základem uspořádání samostatných veletrhů. Veletrhy byly uspořádány většinou jako dvoudenní, ve většině krajských měst. V Hradci Králové, v Ústí n.Labem, Plzni a Hodoníně.Byly hodně náročné na organizační zabezpečení, postavení výstavního fondusu, kde jsme použili tzv. drátěný program, zvýšené nároky na propagaci všech veletrhů, zajištění ubytování pro vystavovatele i organizátory. Odměnou všem, může být především spokojenost návštěvníků a sjednané kontrakty vystavovatelů. Veletrhy nebyly většinou oborově členěny, vyjma veletrhu BrnoAlarm, a zúčastnili se jich vystavovatelé s elektrotechnickými výrobky, z celé České republiky.

Veletrh AMPER (17. - 20. 3. 2020)

Veletrh AMPER (17. - 20. 3. 2020) - PŘESUNUTO na rok 2021

Tak je to opět tu. Svátek všech elektrotechniků, ať již výrobců,obchodníků, nebo návštěvníků. Veletrh Amper není třeba již nijak více přibližovat. Vždyť letos na brněnském výstavišti se uskuteční již jeho 28. ročník. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Přesto má letošní veletrh AMPER pro nás, Živnostenské společenstvo elektrotechniků, zvláštní atmosféru. Po několika letech se zúčastňujeme jako aktivní vystavovatelé, s výstavním stánkem. Na stánku po všechny dny obdržíte informace k možnosti přihlášení do společenstva, k hlavní i vedlejší činnosti spolku. K členství v Hodpodářské komoře ČR, informace o připravovaných akcích, zejména seminářů a konferencí a také k plánovanému celostátnímu setkání elektrotechniků ELTECH 2020, které se uskuteční ve dnech 24. - 26. září opět v Jeseníkách, spolu s exkurzí na PVE Dlouhé Stráně. Uvítáme jakékoliv podněty, k činnosti společenstva, programu celostátního setkání ELTECH 2020 Podáme Vám informace o možnosti účasti na elektrotechnických veletrzích, pořádaných buď v České republice, nebo jako oficiální účast České republiky na veletrzích v zahraničí.

Elektrotechnická výstava Hradec Králové

Pořádá již mnoho let, na přelomu konce srpna a začátku září, elektrotechnický velkoobchod ELEKTRAM, v Hradci Králové. Tato výstava si získala pevné místo v kalendáři vystavovatelů, kterými jsou především výrobci všech druhů elektrických prvků a zařízení. Výstava je již tak rozsáhlá, že se pořádá na Zimním stadionu a trvá dva dny. Také me se řadu roků, této výstavy zúčastňovali, jako vystavovatelé s výstavním stánkem.Zde byla možnost zakoupit si elektrotechnické publikace,doplňky jako klíče k rozváděčů,, barevné měrky průřezů vodičů.

ElektroPrag

Veletrhy, elektrotechniky, elektroniky, zabezpečovacího zařízení, pořádané v Praze se těšily mimořádnému zájmu ať již všichni vystavovatelé, kteří mohli své výrobky předvést v hlavním městě České republiky. Účast vystavovatelů, v hlavním městě se pohybovala, kolem 40 vystavujícch firem, průřezově celým elektrotechnickým oborem. Vzpomínáme také na velmi pěknou expozici společnosti Nitch -Klauke, která se s každým veletrheme rozrůstala, stejně hezké i co do sortimentu vystavovaných výrobků, byly i expozici ostatních firem. Pro úspěšnost prvního veletrhu, který se pořádal ve Slovanském domě jsem jej v Praze, který jsme zopakovali ještě dvakrát . V Dom kultury kovoprůmyslu na Smíchově, a poslední, vzhledem i k rozsahu a počtu vystavovatelů, ve všech prostorách Ústředního kulturního domu železničářů, na Vinohradech.

BrnoAlarm

Jak již je patrné z názvu, hlavním oborem byla především zabezpečovací zařízení.Tehdy v roce 1995, byla tato technika ještě zcela nová a velmi žádané informace. Veletrhu se proto zúčastnili takové firmy, jako Eddy Hrdlička, Jablotron, firmy nabízející protipožární dvéře, odolné zámky proti vloupání. Ale bokem nezůstali ani iné obory, Např.firma Spálovský, zaujala kompletní nabídkou rozváděčů, byly zde zastoupeny i firmy s ručním nářadím pro elektrotechniky a firmy nabízející měřicí techniku. Veletrh byl uspořádán ve všech prostorách Stadionu Brno.

GopayLoga karet

Obchodní podmínky | Reklamační řád a informace o záruce | Informaci o ochraně osobních údajů